Çocuklar mavi hayallerini çiziyor
Naviga
13.04.2020
A | a
Çocuklar mavi hayallerini çiziyor

Yalıkavak Marina, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı UNICEF iş birliği ile internet üzerinden bir resim yarışması yaparak kutluyor.

2015 yılından itibaren UNICEF’in gururlu bir destekçisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Platinyum Kanat destekçisi olan marina, Mavi Hayaller resim yarışması kapsamında her resim gönderimi adına UNICEF’e katkıda bulunmaya devam ediyor.
4-11 yaş arası çocuklar, 21 Nisan’a kadar resimlerini https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-painting-project/ internet sitesine yükleyerek projeye katılabilir. 22 Nisan’da https://yalikavakmarina.com.tr/tr/blue-dreams-voting/ adresinden de beğendiğiniz resme oy verebilirsiniz.
Sonuçlar 23 Nisan'da ilan edilecek. Projede her yaş kategorisinde (4-6 yaş, 7-9 yaş, 10-11 yaş) birinci seçilen çocuklar 3.000 TL’lik para ödülü ve özel ödüllerin yanı sıra Temmuz 2020’de bir ebeveyni ile birlikte bir gece, iki gün Yalıkavak Marina Boutique Hotel’de ağırlanacak ve sürprizlerle dolu eğlenceli bir dünyaya adım atacak.