Güvenilir ve deneyimli çözüm ortağı
Naviga
29.12.2020
A | a
Güvenilir ve deneyimli çözüm ortağı

Sektöründe 25 yılIık tecrübesi, kalitesinden ödün vermeyen iş anlayışı ve alanında uzman ekibi ile profesyonel hizmetlerini kararlılıkla sürdüren Indigo Marin, ağırlıklı olarak elektrik-elektronik alanında hizmet veren Indigo Marin; yurt dışı bağlantılarını San Giorgio Sein, Zetagi, Barnacle Buster, Indigo LED, Dixplay ve TF Marine distribütörlükleri ile sağlamlaştırarak yatçılık sektöründe ürün tedariği konusunda yatçıların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
 
LED aydınlatma ürünleriyle iddialı
Yatçılık sektöründe Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarından olma vizyonuyla hareket eden Indigo Marin'in aydınlatma alanındaki uluslararası markası olan Indigo LED, iç mekân, dış mekân ve su altı aydınlatma ürünleriyle LED aydınlatma ihtiyaçlarına profesyonel ve uzun ömürlü çözümler sunuyor.
 
% 100 yerli mühendislik
Sahip olduğu AR-GE olanakları sayesinde teknolojiyi uzun ömürlülükle birleştiren Indigo LED, yüksek kalite ve verimlilik sunan %100 yerli mühendislik ürünleriyle Türkiye ve dünya piyasasında kendine önemli bir yer hedefliyor.
Tüm ürün ve hizmetleri ile global bir marka olmayı misyon edinen Indigo, sektörün tanınan markalarından Chemba Limited, Atech AX Naval, Özata Tersanecilik, Yütek, CSY Marine ve Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü ile profesyonel partnerlik faaliyetleri yürütüyor. Firma; iç pazar ile İtalya, Fransa ve Malta başta olmak üzere dünya pazarına yönelik çalışmalar yapıyor.