CNR Avrasya Boat Show Denizde haziranda
Naviga
21.05.2021
A | a
CNR Avrasya Boat Show Denizde haziranda

CNR Avrasya Boat Show Denizde-Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, 1-6 Haziran tarihleri arasında Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Yeni normale dönüş kriterleri kapsamında alınan bir dizi önlem ile deniz tutkunlarını bir araya getirecek fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Yat ve Tekne Endüstri Derneği (YATED) iş birliği ile düzenleniyor.
Dünya markalarını temsil eden firmalar ile prestijli yerli üreticilerin ağırlanacağı fuarda, 100’ün üzerinde firmanın 500’ü aşkın markasına dair deniz aracı sergilenecek. 150.000 metrekarelik alanda düzenlenecek olan fuar, son model tekne lansmanlarına da sahne olacak. Aile tipi yatların yanı sıra kategorilerinin en iyisi olan yat, tekne ve yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri ile tekne ekipmanları ve aksesuarlarının tanıtılacağı fuarı, 6 günde 20 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda deniz tutkunlarının hayalini süsleyen her bütçeye uygun deniz araçları 7 bin ile 50 milyon lira arasında değişen fiyatlarla göz dolduracak.
Devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında; fuar giriş ve çıkış noktalarının yeniden düzenlenmesi, fuar girişlerinde vücut ısısı kontrolünün yapılması, fuara girişlerde katılımcı, ziyaretçi ve görevlilerin HES kodu sorgulamasının yapılması gibi bir dizi önlem alınıyor.