Bodrum'da Radisson farkı
Naviga
3.06.2021
A | a
Bodrum'da Radisson farkı


Radisson Collection Hotel, Bodrum Aspat Koyu’nda hizmet vermeye başladı. Denize sıfır konumu ve panoramik Ege Denizi manzarasıyla otel, misafirlerini, özel hizmetlerin ve olanakların keyfini çıkarırken bölgenin doğal güzelliğini ve tarihi yerleri keşfetmeye davet ediyor. Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı’ndan 46 kilometre ve Bodrum merkezine 30 dakikalık sürüş mesafesinde olan Radisson Collection Hotel, Bodrum’da teknelerin demirleyebileceği, keyifli küçük bir iç liman da yer alıyor.
Radisson Collection Hotel, Bodrum’un 400 metrelik sahil şeridi boyunca uzanan kendi özel plajı var. Bodrum’un en sakin koylarından birinde, Kos Adası’nın tam karşısındaki otel, Aspat Koyu’nun mikroklima özelliği ve şehrin canlı sosyal hayatına yakınlığı sayesinde dikkat çekiyor. Otelin deniz manzaralı balkonlara ve teraslara sahip 80 adet lüks oda ve süitinin bir kısmı sahil şeridine bir kısmı ise yanı başındaki Anthaven Marina ve çarşı meydanına bakıyor.


Konuklar özel kumlu plajın yanı sıra kapalı ve açık yüzme havuzları, plaj restoranı, otel restoranı ve barı, fitness merkezi, toplantı-etkinlik salonları ve 1.150 metrekarelik alana yayılmış SPA gibi lüks imkanlardan faydalanabiliyor. SPA’da özel duş ve jakuzinin bulunduğu çiftler için bir masaj odası, geleneksel hamam, buhar odası, sauna ve ısıtmalı bir kapalı havuz mevcut.

Üç restoran ve iki barı olan otel, Café Haven’da enfes uluslararası menüsü ile misafirlerine bir çok seçenek sunuyor. BARranco, konuklarını Peru mutfağının eşsiz lezzetlerini keşfetmek üzere bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor.


Radisson Otelleri Güvenlik Protokolünü uygulayan Radisson Collection Hotel, Bodrum derinlemesine temizlik ve dezenfeksiyon protokolleri, dünyanın lider denetim, doğrulama, test ve sertifikasyon şirketi SGS ile ortak hazırlanmış ve  konuk güvenliğini temin etmek için tasarlanmış.
Radisson Collection Hotel, Bodrum, Ant Yapı’nın özgün Anthaven konut projesinin içinde yer alan ve şirketin isim hakkı modeli ile yönetilen ilk projesi. Otelin yönetimi 30 yılı aşkın sektörel deneyimi ile Access Otelcilik Turizm Yatırım ve Danışmanlık Şirketi tarafından yapılıyor.