Popüler Konular : Tolga Pamir Challeng... | Önce teşhisi doğru k... | Uralp, Barcelona’da ... | Gelen canlar bizimdi... | 'Max'imum İtalyan-Ma... | İtalya’dan gelen şam... |
Sessa C68
Naviga
3.06.2015
A | a


İtalyan tasarımının cazibesi, şımartan ayrıntılar ve hepsinden önemlisi ana kamaranın beklentinin çok üzerindeki lüks anlayışı 21 metrelik C68’i Sessa’nın ‘amiral gemisi’ sıfatını güçlendiriyor.

Geniş yüzme platformundan girilen Sessa C68’de güneşlenme alanına dönüşen kıç oturma grubu, şık tik masası, ızgarası konukları farklı bir hayata adım attığını hissettirecek ilk özellikler. Baş güvertedeki güneşlenme alanı ise benzerlerinden farklı bir keyif vahası sunarak teknenin her feet’inin ayrı bir dünya olduğunu gösteriyor. Elektrikli sistemle kapanan gölgeliğin altındaki alanın rahatlığı ve hemen önündeki iki güneşlenme koltuğunun seyir halinde bile sunduğu ergonomi, C68’in unutulmaz detaylarından biri.Kişiye özel tasarlanabilen iç mekansa renklerin, kumaşların ve ahşabın uyumu bakımından dört versiyonla sunuluyor. Ink versiyonu modern tasarımı, Cocoa versiyonu deri ve kahverenginin lüks tarzını, Vintage versiyonu cilalı ahşabın sıcaklığını ve Ivory versiyonu ise yumuşak renkler ile rahatlığı vurguluyor. Her birinin ortak noktası ise alanın doğru kullanımı ve ışığın mekandaki hakimiyeti.Üç ya da dört kamara seçenekleriyle sunulan teknede, ana güvertede bar olup olmaması ya da mutfağın alt veya ana güverte olması tekne sahibinin seçimi. Ancak her durumda iki kişilik kumanda mahalli ve karşısında biçimine tekne sahibinin karar vereceği bir masa-oturma grubu var. Sessa C68 en büyük kozunu ise ana kamarada oynuyor. Neredeyse teknenin boylu boyunca uzanan cam yüzeyin üzerindeki lumbozlar açılabiliyor. Ink versiyonunda, bu geniş pencerelerin önünde konumlandırılan iki geniş lavabo, uyanır uyanmaz denizi görmek için düşünülmüş. Cam kapılı duş kabini ile farklı banyo düzeni ise modern tasarım ile rahatlığını birleştiriyor.2X1200-1700 HP Volvo Penta IPS motorlarıyla 31-37 knot hıza sahip olan Sessa C68’in 3.200 litre yakıt, 1.000 litre su kapasitesi var.

Teknik özellikler:
Tam boy: 21,04 metre
En: 5,07 metre
Ağırtlık: 30 ton
www.triodeniz.com
 
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ
02 Temmuz Yaprak Fırtınası
05 Temmuz Fırtına (2 gün)
11 Temmuz Çark Dönümü
16 Temmuz Fırtına (2 gün)
22 Temmuz Kara Erik
25 Temmuz Fırtına (3 gün)
30 Temmuz Fırtına

 
TAKVİM
31
TEMMUZ
Sportsboat Trofesi 5. Ayak İstanbul Yelken Kulübü Kupası
Yer:İstanbul
Tarih:31 Temmuz
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri