Popüler Konular : Tolga Pamir Challeng... | Önce teşhisi doğru k... | Uralp, Barcelona’da ... | Gelen canlar bizimdi... | 'Max'imum İtalyan-Ma... | İtalya’dan gelen şam... |
Benetti 500- Gino Group
Naviga
28.07.2015
A | aPanthera metalik rengi, geniş camlarındaki kıvrımlarıyla agresif çizgisini ortaya koyuyor. Açık ve koyu gri tonların zıtlığının öne çıktığı tasarım, sahibinin kişiliğini yansıtıyor.


Hız, konfor ve stil ikonu
Benetti 500 serisinin ikinci gövdesi Panthera isimli 47 metrelik alüminyum tekne, azami 24 knot’a ulaşan performansa sahip. Bu hızda ve kötü hava koşullarında bile dengeden ödün vermiyor, ses ve titreşim neredeyse hiç hissedilmiyor. En alt bölüm misafirlerin kamaralarına ayrılmış. Teknenin 8,8 metrelik enini kapsayan VIP kamarada giyinme bölümü ve banyo yer alıyor. İki kişilik iki misafir kamarasının da kendine ait banyosu var. Tüm banyolar Bisazza mozaikleriyle döşenmiş. Baş tarafta farklı bir girişi olan dört mürettebat kamarası, VIP kamaranın kıçında mekanik bölüm ile jet ski ve yardımcı teknenin bulunduğu garaj yer alıyor. Garajın dev kapısı açıldığında şezlonglar, duş ve özel yapım tramboline sahip 10 metrekarelik yüzme platformu ortaya çıkıyor. Dışarıda lobi işlevi gören oturma bölümünden salona geçerken İtalyan tasarım detayları dikkat çekiyor. Kumaşlar ve lambalar Armani Casa, 10 kişilik masa ve sandalyeler B&B imzası taşıyor. Fuayeyi geçip başa doğru ilerleyince bir taraftan kilere diğer tarafta tekne sahibine ait alana ulaşmak mümkün. Baş tarafın etkileyici manzarasını kendine ait dış mekanıyla değerlendiren ve genişlik avantajıyla birleştiren bu bölümde marinada bile mahremiyetten ödün verilmiyor. Ofis, giyinme bölümü, yine Bisazza mozaikleriyle döşenmiş banyosuyla tekne sahibinin tüm ihtiyaçları bir araya getirilmiş. Üst bölümde kıç havuzlukta puflarla çevrili bir oturma grubu, ikinci VIP kamara, kaptan kamarası, kaptan köşküyle baş tarafta geniş güneşlenme minderleriyle bezenen ikinci açık hava keyif alanı konumlandırılmış. ‘Gökyüzü seyri’ne ayrılan en üst bölümdeyse yok yok. Geniş koltuklar, şezlonglar, güneşlenme minderleri, bar, jakuzinin yanı sıra 46 inç ekranlı sinema sistemine sahip tam donanımlı medya alanı istendiğinde ses sistemi ve aydınlatmalarla diskoya dönüşüyor.

Teknik özellikleri
Tam boy: 47 metre
En: 8,80 metre
Ağırlık: 364 ton
Yakıt kapasitesi: 55.000 litre
Su kapasitesi: 12.000 litre
www.ginogroup.comEtiketler :
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ
02 Temmuz Yaprak Fırtınası
05 Temmuz Fırtına (2 gün)
11 Temmuz Çark Dönümü
16 Temmuz Fırtına (2 gün)
22 Temmuz Kara Erik
25 Temmuz Fırtına (3 gün)
30 Temmuz Fırtına

 
TAKVİM
31
TEMMUZ
Sportsboat Trofesi 5. Ayak İstanbul Yelken Kulübü Kupası
Yer:İstanbul
Tarih:31 Temmuz
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri