Popüler Konular : Gücü motorlarında... | Dalgalarla dans... | Oda Boro’yu kaybetti... | Ekmek teknesi... | Bu süreçte mar... | Yeni sayı çıktı!... |
Targa 48 Open - Fairline
Naviga
28.07.2015
A | a
Targa 48 Open - Fairline


Cannes Boat Show'da dünya tanıtımı yapılacak Fairline Targa 48 Open, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu dünyada gökyüzüyle ilişkilerizin sınırlarını çiziceksiniz.


Yıldızların altında Elektrikli sistemle açılır tavana sahip Fairline Targa 48 Open’ın güneşlenme alanı oldukça cömert. Sırtını kokpitteki oturma grubuna veren güneşlenme minderlerinde ısınanlar yüzme platformundan serin sulara atlıyor. Farklı bir grup baş taraftaki minderlerde keyif çatıyor, bu sırada kuzineden nefis kokular yükseliyor. Fairline Targa 48 Open’da herkes farklı bir köşede kendi tatilini yapabiliyor, yemek vakti geldiğinde kokpitte ya da salondaki geniş oturma grubunda buluşup kadeh kaldırabiliyor. Kıç taraftaki ana kamara giyinme b.lümü ve banyo ile tekne sahibine, baş taraftaki kamara ise misafirlere ayrılmış. Ana kamarada istenirse yatağa d.nüştürülebilen bir kanepe de konumlandırılabiliyor. Geniş camlarla aydınlık ve davetkâr bir ortam yaratılmış. Misafir kamarasındaki iki tek kişilik yatak, birleştirilerek çift kişilik olabiliyor. Salondaki oturma grubu da ü.üncü kamara olarak yerleşim planına eklenebiliyor. Fairline Targa 48 Open tekne sahibinin taleplerine göre şekilleniyor. Hafif sürat botları için dâhili garajın yanı sıra hidrolik pasarella ve sualtına indirilebilen yüzme platformu da eklenebilen teknolojik donanımlardan. Teknenin yaratıcı şeflerinin aradığı her şeyi bir araya getiren mutfakta buzdolabı/dondurucu ve kiler bulunuyor. Salon camları sayesinde ‘iç mekan’ hissi yaratmayacak kadar aydınlık ve ferah. Joystickle kumanda edilebilen 2X435 mhp Volvo Penta IPS600 D6-435 dizel motorlarıyla yapılan deneme seyirlerinin sonuçları, teknenin hafif olması için ter döken tasarım ekibinin çabalarının karşılığını vermiş. Fairline Targa 48 Open’da performans kaygısı taşımazsınız.

Fairline Targa 48 Open’ın teknik özellikleri
Tam boy: 14,73 metre
En: 4,33 metre
Ağırlık: 13 ton
Yakıt kapasitesi: 1.350 litre
Su kapasitesi: 440 litre
www.fairline.com/tr

Etiketler :
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ
03 Haziran
09 Haziran
22 Haziran
27 Haziran
Fırtına (2 gün)
Fırtına (2 gün)
Gündönümü Fırtınası
Kızıl Erik Fırtınası
TAKVİM
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri