Popüler Konular : Kraken Yachts... | Kraken K505... | Eylül navigasyon... |
Pendik’te renkli mücadele
Naviga
8.05.2017
A | a
Pendik’te renkli mücadele

Marinturk İstanbul City Port ana sponsorluğunda, Pendik Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Marinturk Pendik Yelken Optimist Takım Yarışı bu haftasonu yoğun katılımla gerçekleştirildi. 5-7 Mayıs tarihleri arasında Marinturk Pendik Marina’daki takım yarışında İstanbul dışından 10, İstanbul’dansa altı takım ter döktü: Pendik Yelken Kulübü A takımı, Pendik Yelken Kulübü B Takımı, Marmara Yelken Kulübü, İstanbul Yelken Kulübü, Galatasaray, Büyükçekmece Yelken Kulübü, Marina Dragos Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü, Çeşme Gençlik Spor Yelken Kulübü, Turgutreis Yelken Kulübü, Göcek Yelken Kulübü, Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü, Samsun Yelken Kulübü, Mersin Yelken  İhtisas ve Yat Spor Kulübü, Ereğli Yelken İhtisas Kulübü ve İzmit Yelken Kulübü.
Marina mendirek dış alanında şamandıralarla kurulan dikdörtgen şeklindeki parkurda kıyasıya mücadele eden 75 yelkenciden birinciliği; antrenörlüğünü Tamer Başlığ’ın yaptığı ve Kuzey Kumlalı, Berke Erdoğan, Aslı Akbeniz, Can Ertürk ve Fahri Can Tatlıcan’dan oluşan Göztepe Yelken Kulübü kazandı.
Antrenörlüğünü Murat Ayık’ın yaptığı ve Berke Burhan Gündüz, Sinan Emre Saygılı, Melisa Olcay, Yağız Doğan ve Efe Buğra Sönmez’den oluşan Galatasaray ikinci olurken; antrenörlüğünü Ömürden İmamoğulları’nın yaptığı ve Tan Onat Öğütçü, Cem Akdurak, Cansın Ündeyoğlu, Alp Akın ve Demir Dirik’den oluşan Çeşme Gençlik Spor Yelken Kulübü üçüncü sırada yer aldı.
Seyirciler de mendirek üzerinde bulunan seyir terasında kurulu çadırlarda, rüzgâr ve yağışa karşı korunaklı alanda yarışı izleme şansı buldu.
www.pendikyelken.com 
 
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ

01 Ağustos Fırtına

05 Ağustos Fırtına (3 gün)

12 Ağustos Fırtına

14 Ağustos Fırtına (3 Gün)

19 Ağustos Leyleklerin Dönüşü

22 Ağustos Çaylak

31 Ağustos Mircan

TAKVİM
23
EYLÜL
20. Yıl Bosphorus Cup
Yer: İstanbul Boğazı
Tarih:23-26 Eylül
28
EYLÜL
Grand Pavois La Rochelle
Yer:La Rochelle, Fransa
Tarih:28 Eylül-3 Ekim
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri