Popüler Konular : Gücü motorlarında... | Dalgalarla dans... | Oda Boro’yu kaybetti... | Ekmek teknesi... | Bu süreçte mar... | Kefalonya’dan Korint... |
Yalıkavak Marina’da %30’a varan indirim
Naviga
12.02.2020
A | a
Yalıkavak Marina’da %30’a varan indirim

Yalıkavak Marina, denizseverlere yıllık tekne bağlama ücretlerinde %30 özel indirim uyguladığını ve 125 euro/metrekare gibi cazip fiyatlar sunduğunu açıkladı. 
Bu sınırlı fırsat, marinada bulunan ve 30 metreye kadar tekneler için ayrılmış 51 bağlama alanı için Nisan 2020 sonuna kadar geçerli. 2018-2019 Dünyanın En İyi Süperyat Marinası unvanına ve British Yacht Harbor Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa derecelendirmesine sahip Yalıkavak Marina, 1000 amper-380 volt kıyı elektriği, 7/24 palamar hizmeti, dalgıç hizmeti, 7/24 aktif güvenlik elektronik kontrollü girişler, her bağlama noktasında yüksek hızlı kablosuz ağ bağlantısı, yakıt istasyonu, gümrüksüz yakıt imkanı ve helikopter pisti olanaklarının yanı sıra gümrük kapısı olarak da işlev görüyor.    
Lüks AVM, ödüllü kumsal ve butik otellere de ev sahipliği yapan marinada spa, fitness merkezi ile restoranlarda yat kaptanları ve mürettebatları için özel indirim imkanları bulunuyor. Sezon boyunca gerçekleşen keyifli ücretsiz etkinlikler de çekici özellikleri arasında gösteriliyor. 

https://yalikavakmarina.com.tr/tr/news/up-to-30-off-annual-berthing-at-yalikavak-marina/

 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ
03 Haziran
09 Haziran
22 Haziran
27 Haziran
Fırtına (2 gün)
Fırtına (2 gün)
Gündönümü Fırtınası
Kızıl Erik Fırtınası
TAKVİM
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri