Popüler Konular : YATED'den fuarlarla ... | Tatlı sert adalar: A... | Alarga planlaması... | Rüzgâr gücüyle kargo... | İlk gideceğim yer...... | Daha ne isteyeyim?... |
Sanal yarış, gerçek rekabet!
Naviga
11.06.2020
A | a
Sanal yarış, gerçek rekabet!

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK), 17 Haziran 2020 saat 17:00’de, Virtual Regatta Offshore online yarış platformunda Bosphorus Aegean Race yarışı düzenliyor. Ana Sponsorluğunu HDI Sigorta’nın ve ev sahipliğini D-Marin Didim’in üstlendiği online yelken yarışı, İstanbul Boğazı/Çengelköy’den start verilerek - Kos Adası iskelede - D Marin/Didim finiş hattında son bulacak.
Bu sene ilk kez düzenlenen Bosphorus Aegean Race’te katılımcılar Beneteau Figaro 3 teknesi ile meteoroloji koşullarına göre en iyi rotayı çizerek en yüksek performansı elde etmeye çalışacak.
Kayıt ücreti bulunmayan Virtual Regatta Offshore yarışlarına platform üzerinden www.virtualregatta.com kayıt olunabiliyor. Virtual Regatta Offshore uygulaması App Store ve Google Play’den indirilebiliyor.
Yarışı kazanan ilk üç kişiye SportWorks ‘den Helly Hansen polar, Türk katılımcılardan yarışı birinci tamamlayan bir kişiye SportWorks’ten Helly Hansen mont, TAYK üyelerinden yarışı birinci tamamlayan bir kişiye HDI Sigorta’dan tekne sigortası hediye edilecek. Yarışı tamamlayan ilk 1.000 tekne arasında yapılacak çekilişte bir kişi SportWorks’ten Helly Hansen polo tişört kazanacak. TAYK yaptığı açıklamada bu yarışın önümüzdeki yıl Deniz Kuvvetleri Kupası ile aynı tarihte yapılmasını planladığını belirtti.
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ

03 Ekim Kuş Geçimi

04 Ekim Koç Katımı

14 Ekim Meryem Ana

18 Ekim Kırlangıç

21 Ekim Bağ Bozumu     

27 Ekim Balık (3 gün)

TAKVİM
31
EKİM
BAU Trofesi 4. Ayak
Yer:İstanbul Boğazı
Tarih:31 Ekim
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri