Popüler Konular : Meeting the Legend... | Kariyere bir mola... | Bundan böyle düşüner... | Pedalla deniz el ele... | Kötü durum senaryola... | Üç Türk Denizci Kur... |
Sanal yarış, gerçek rekabet!
Naviga
11.06.2020
A | a
Sanal yarış, gerçek rekabet!

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK), 17 Haziran 2020 saat 17:00’de, Virtual Regatta Offshore online yarış platformunda Bosphorus Aegean Race yarışı düzenliyor. Ana Sponsorluğunu HDI Sigorta’nın ve ev sahipliğini D-Marin Didim’in üstlendiği online yelken yarışı, İstanbul Boğazı/Çengelköy’den start verilerek - Kos Adası iskelede - D Marin/Didim finiş hattında son bulacak.
Bu sene ilk kez düzenlenen Bosphorus Aegean Race’te katılımcılar Beneteau Figaro 3 teknesi ile meteoroloji koşullarına göre en iyi rotayı çizerek en yüksek performansı elde etmeye çalışacak.
Kayıt ücreti bulunmayan Virtual Regatta Offshore yarışlarına platform üzerinden www.virtualregatta.com kayıt olunabiliyor. Virtual Regatta Offshore uygulaması App Store ve Google Play’den indirilebiliyor.
Yarışı kazanan ilk üç kişiye SportWorks ‘den Helly Hansen polar, Türk katılımcılardan yarışı birinci tamamlayan bir kişiye SportWorks’ten Helly Hansen mont, TAYK üyelerinden yarışı birinci tamamlayan bir kişiye HDI Sigorta’dan tekne sigortası hediye edilecek. Yarışı tamamlayan ilk 1.000 tekne arasında yapılacak çekilişte bir kişi SportWorks’ten Helly Hansen polo tişört kazanacak. TAYK yaptığı açıklamada bu yarışın önümüzdeki yıl Deniz Kuvvetleri Kupası ile aynı tarihte yapılmasını planladığını belirtti.
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
 
 
FIRTINA TAKVİMİ

01 Temmuz Yaprak Fırtınası

03 Temmuz Sam Yelleri

06 Temmuz Fırtına

09 Temmuz Çark Dönüşü Fırtınası

11 Temmuz Bevarih rüzgarları sonu

16 Temmuz Fırtına (2 gün)

18 Temmuz Sıcakların artması

26 Temmuz Kara Erik Fırtınası

TAKVİM
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri