Popüler Konular : Haziran navigasyon... | Bodrum'da Radisson f... | Viaport Marina Tuzla... | Naxos ve Paros... |
YATED'den fuarlarla ilgili açıklama
Naviga
29.09.2020
A | a
YATED'den fuarlarla ilgili açıklama

Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği Yönetim Kurulu (YATED), yaklaşan fuarlarla ilgili basın açıklaması yaptı. Yönetim kurulu açıklamasına “Fuarlara inanıyoruz, destekliyoruz ve herkesin sağlığını kendimizden daha çok düşünüyoruz…” sözleriyle başladı ve şöyle devam etti:
“Değerli üyelerimiz, saygıdeğer sektör temsilcileri, sevgili denizseverler ve çok değerli basın mensupları, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın önerisi, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın izni ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin denetiminde; CNR Holding Pozitif Fuarcılık Şirketi tarafından YATED-Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği- iş birliği ile 13-18 Ekim 2020 tarihleri arasında Pendik Marinturk Marina’da gerçekleştirilecek olan ‘CNR Avrasya Deniz-Yacht Festivali’nin ve 20-28 Şubat 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ‘16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show’un COVID-19 kapsamında gerekli tüm önlemler alınarak ve tüm kurallara uyularak’ icra edileceğini tüm kamuoyuyla paylaşmak isteriz.
Tüm toplumun sağlığını en ön planda tutan derneğimiz, ilgili bakanlık veya ilgili mülki amirden gelecek her türlü uyarıları ciddiyetle incelemekte ve ona göre karar almaktadır. Süreç ile ilgili oluşacak olan herhangi bir olumsuzlukta, bir saniye bile düşünmeden fuarın akıbeti ile gereken nihai kararı almaktan çekinmeyecektir.
20-28 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarı için önümüzdeki 5 aylık süre dikkatle incelenecek, her ihtimal dikkate alınacak ve derneğimiz, işbirliği ortağımız fuar şirketi ile en doğru kararı verecektir.
300 Üyesi ile Sektörün en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan YATED Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği bu zor süreçte bütün önlemleri en üst düzeyde alarak ekonominin çarklarını döndürmek, ekonomiye ve sektöre katkı sağlamak için fuar ve benzeri organizasyonlara verdiği desteğe devam edecektir.
Takdir edersiniz ki 16. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarının icrası için gerekli planlamaların ve organizasyon çalışmalarının yerine getirilmesi uzun bir süreçtir ve bu süreç zarfında yukarıda da belirtiğimiz gibi her türlü koşul gözlemlenerek, alınması gereken ve uyulması gereken kurallara harfiyen uyacağımızı bir kez daha vurgulamak isteriz.
Tüm üyelerimize, sektör temsilcilerine, denizseverlere ve basınımıza duyurulur. 
Saygılarımızla, 
Yat ve Tekne Endüstrisi Derneği Yönetim Kurulu
YATED”
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ
03 Haziran Filizkoparan Fırtınası (3 Gün)
10 Haziran Ülker Doğumu (3 Gün)
22 Haziran Gündönümü
27 Haziran Kızılerik
28 Haziran Fırtına (2 Gün)

 
TAKVİM
25
HAZİRAN
J70 Trofesi 3. Ayak
Yer:turgutreis
Tarih:25-27 Haziran
25
HAZİRAN
Cumhurbaşkanlığı 2. Uluslararası Yat Yarışları
Yer:Muğla
Tarih:25-27 Haziran
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri