Popüler Konular : Tolga Pamir Challeng... | Önce teşhisi doğru k... | Uralp, Barcelona’da ... | Gelen canlar bizimdi... | 'Max'imum İtalyan-Ma... | İtalya’dan gelen şam... |
Jeanneau Sun Odyssey 440
Naviga
1.07.2021
A | a
Jeanneau Sun Odyssey 440

Mutluluk kaynağı


Güneş ışınlarının, serotonin hormonları ile bizi gülümsettiği gibi Jeanneau Sun Odyssey 440 da konuklarının mutluluk kaynağı oluyor. Dışarıdaki geniş alanlar ile içerideki aydınlık mekanlar, baharın coşkusunu ve o tatlı heyecanını tekneye getiriyor.   

Philippe Briand tasarımı Jeanneau Sun Odyssey  440’ın, 2018’de European Yachts’ta en iyi gezi teknesi seçilmesi şaşırtıcı olmadı. Geniş çeneli gövde yapısı ile daha dengeli ve rahat seyir imkanı sunan tasarım, tekne üzerindeki hareket ve yaşam anlayışını da tamamen değiştiriyor. Güverte yan geçişlerinin sunulduğu yeni nesil ‘Sun Odyssey Walk Around’ anlayışıyla üretilen model, kasara üzerine çıkmadan doğrudan dümen mahallinden ön güverteye güvenle geçiş sağlıyor.
Tüm tellerin dışarı monte edilmiş olması, alçaltılmış bumba bağlantısı, yelken alanını büyütürken klasik ana yelken kullanımını çok daha kolay hale getiriyor. Yelken performansı, Briand tasarımının imzası niteliğinde. İlk bakışta fark edilen geniş dikdörtgen gövde lumbozları, görünümüne karakter kattığı gibi salonu da olabildiğince ferahlatıyor.
Modern bir loft tarzında biçimlendirilmiş salona, gün ışığı lumbozlar sayesinde fazlasıyla nüfuz ediyor. Tasarımdaki renk ve kesimler, sıcaklığı ön plana çıkarıyor. Kamara girişlerinde herhangi bir yükselti bulunmadığından iç mekan hemzemin bir rahatlık sunuyor.  
Standart yerleşim planında bir başta, bir kıçta olmak üzere iki kamara ve iki banyo yer alan SO 440’da üç ve dört kamara seçenekleri de mevcut. Standart olarak Yanmar 45 HP motorla satışa sunulan teknenin yakıt kapasitesi 200, su kapasitesi 300+200 litre. 200 litrelik ilave su deposu seçeneği var.
Tam boy: 13 metre
En: 4,29 metre
Deplasman: 8.561 kilogram
www.topleisure.net


Etiketler :
 
           
 
SİTEDE ARA
               
Naviga Yayınları
 
 
 
HAVA DURUMU
İSTANBUL   MUĞLA   GÖCEK
İZMIR WEATHER   MARMARIS WEATHER   ANTALYA
 
FIRTINA TAKVİMİ
02 Temmuz Yaprak Fırtınası
05 Temmuz Fırtına (2 gün)
11 Temmuz Çark Dönümü
16 Temmuz Fırtına (2 gün)
22 Temmuz Kara Erik
25 Temmuz Fırtına (3 gün)
30 Temmuz Fırtına

 
TAKVİM
31
TEMMUZ
Sportsboat Trofesi 5. Ayak İstanbul Yelken Kulübü Kupası
Yer:İstanbul
Tarih:31 Temmuz
 
 
NAVİGA ÜYELİK
okuyucu@navigamagazin.com Adres: Kalamış Fener Cad. İskele Sok. (Gamze Sok.) No: 2 Kalamış 34025 Kadıköy-İ
NAVİGA E-BÜLTEN
 
Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri