Denizlerde Vakko Home Zarafeti: Yeni Cruise Collection


Vakko Home, tekne dekorasyonlarına şıklık katmak için sunduğu yeni koleksiyonu Cruise Collection ile deniz tutkusundan alınan ilhamları teknenize taşıyor.

Kaliteli ve çok yönlü Vakko çizgisinin izlerini taşıyan Cruise Collection, kabin, güverte ve mürettebata özel parçalarla zenginleştirilmiş ince zevklerin kaliteyle uyumunu yansıtıyor. &100 pamuk kullanılan geniş tekstil yelpazesi, kişiye özel sipariş seçeneğiyle kimlik kazanıyor. Deniz tuzu ve güneşin olası etkilerini bertaraf eden kumaş seçimi, kalitenin bir diğer göstergesi. 

Deniz yaşamının şıklıkla buluştuğu Giovanna Locatelli imzalı tasarımların her biri Vakko’ya özel el yapımı üretimler olmasının yanı sıra maviyle uyumu da gözetiyor. Dayanıklı ve paslanmaz malzemelerin kullanıldığı aksesuarlar, sofralardan banyolara uzanan minimal bir ruh taşımakta. Yine kişisel dokunuşlar katılabilen marin renklerde tavla seti ve oyun kartları da keyifli anların eşlikçisi olarak koleksiyonun renkli parçalarından.

Vakko’nun denizci ruhu taşıyan yeni Cruise Koleksiyonu’nun tüm detayları ve inceliğini yaşam alanlarınıza taşımak için, Vakko Mağazaları ve vakko.com adresini ziyaret edebilirsiniz.