İhtiyacınız olan her şey ve daha fazlası


Bavaria SR36’nın zekice düşünülmüş ferah tasarımı, zarafet ile harmanlanan güvenli sürüş özelliği, onu bir adım öne çıkarıyor.

Bavaria ürün geliştirme ekibi ve İtalyan tasarımcı Marco Casali’nin ortak yapımı olan Bavaria SR36’nın ilk bakışta öne çıkan özellikleri etkileyici gövde şekli, büyük lumbozlar ve kıç-baş güvertedeki yaşam alanlarının bolluğu. Modelin kokpit ve altyapı tasarımında ezberlerin dışına çıkarak yaratıcı bir tarz ortaya konuluyor. 

Bavaria Yachts CEO'su Marc Diening tekneyi ve seri içindeki yerini şu sözlerle anlatıyor: “Bavaria SR36, yeni SR serimizin devamı. Bavaria SR41 ile yakaladığımız büyük başarı bize gösterdi ki kullanıcılarımızın isteklerini çok iyi anlıyoruz ve bunlara cevap verebiliyoruz. Geliştirdiğimiz yeni konseptler ile müşterilerimizin tekne üzerindeki zamanlarına yeni boyutlar katmakla beraber, aynı zamanda bir Bavaria sahibi olmanın her zaman getirdiği beklentileri de karşılayabiliyoruz. Bavaria SR36 ile SR serisinin gelişimi için bir adım daha atmış oluyoruz ve müşterilerimizin getirmiş olduğumuz akıllı çözümlerden çok etkileneceğine eminiz."

Günümüzde modern motoryatlarda zamanın büyük kısmının güverte ve kokpit alanında geçtiğini düşünerek, teknenin isteğe bağlı olarak bir kapı ile kapalı hale de getirilebilen klasik hard top seçeneği ya da daha alçak ön cama sahip açık versiyonu bulunuyor. Sert tavan açılarak sabit bir tente görevi görüyor. Marka bu özelliğe “Open Top” adını veriyor. Marco Casali bu özgün tasarım hakkında şu yorumu yapıyor: “Yeni Open Top versiyonu, klasik bir hard top'ın konforu ile open teknenin sportifliğini ve heyecanını bir arada sunuyor.”

Baş taraftaki büyük güneşlenme minderi, yazın tadını çıkarmak için ideal bir köşe. 

Kokpitteki wet bar, yemek hazırlığı için gereken tüm ekipmanı barındırıyor. Kıçtaki oturma alanı da ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebiliyor. İster katlanabilir masası ile bir bistro isterseniz de denize nazır bir güneşlenme alanı olarak kullanılabilir. 

Zekice planlanmış iç yerleşim

Bavaria SR36, iki adet oldukça büyük kamara ve onlar kadar ferah salon ile tüm misafirlere yetecek alana sahip. Üretim Müdürü Norbert Leifeld, modelin üretim sürecinin her zamanki gibi boş bir kağıtla başladığını belirtiyor ve ekliyor: “Bavaria sahibi olmanın yıllardır süre gelen avantajları ve SR serisinin önemli tasarım unsurları bize SR36'da nasıl bir şey yapmamız gerektiğini kendiliğinden gösterdi. Tüm iç mekan 3D modelleme stu¨dyolarımızda yeniden yaratıldı, böylelikle gerçek alan ve boyutlarla çalışarak hata riskini minimuma indirebildik.”

 

Teknik özellikleri

Tam boy: 11,68 metre

En: 3,89 metre

Yakıt kapasitesi: 500 litre

Su kapasitesi: 250 litre

www.gena-yacht.com