Radisson Blu Hotel ile spa molası


Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare’nin spa merkezi Sueno Exclusive Wellness&Spa’da 24-31 Ocak tarihleri arasında Spa haftası düzenlendi.

Radisson Blu Hotel İstanbul Ottomare’nin spa merkezi Sueno Exclusive Wellness&Spa’da 24-31 Ocak tarihleri arasında Spa haftası du¨zenleyerek gelen misafirlerine ışıltılı deniz manzarası eşliğinde, bir mola verdirdi. Şehirden uzaklaşmadan dinlenmek ve yenilenmek isteyenlere keyifli bir spa deneyimi yaşatan Sueno Exclusive Wellness&SPA, 2.500 metrekarelik alanıyla oldukça geniş bir dinlenme bölu¨mu¨ sunuyor.

Ayrıca Radisson Hotel Group, EMEA portf yu¨ndeki 400’den fazla oteli genelinde toplantı ve etkinlikleri karbon negatif hale getirerek 2022’de Ku¨resel Su¨rdu¨ru¨lebilirlik Temel İlkeleri çerçevesini uygulamaya koyduğu başarılı bir yılı geride bıraktığını açıkladı. Radisson Hotel Group’un, 2025’e kadar karbon ve su ayak izini %30 azaltma, bilim temelli emisyon azaltma hedeflerine uyma, tek kullanımlık plastiklerin kullanımına son verme ve sorumlu bir tu¨ketici tavrıyla en iyi uygulamaları teşvik etmek de dahil olmak u¨zere, kurumsal sorumluluk hedeflerine ulaşma kararlılığı devam ediyor.