Suunto 9 Peak ile spor saatlere yeni bir soluk


Sunto 9 Peak, Suunto 9 Baro'dan esinlendi...

Spor saatleri, dalış bilgisayarları ve hassas aletler üreten Suunto; marka tarihindeki en ince, en güçlü ve en dayanıklısı olarak tanıttığı Suunto 9 Peak'i, ödüllü Suunto 9 Baro'dan esinlenerek tasarladı. Zorlu koşullarda test edilen Suunto 9 Peak; ultra ince ve zarif tasarım, kablosuz yazılım güncellemesi, 170 saate kadar GPS pil ömrü ve kan oksijen ölçümü özelliklerine sahip. Suunto 9 Peak, koşu, yürüyüş, dağ bisikleti, kayak ve yüzme gibi 80'den fazla spor modu; egzersiz için en alakalı verileri gösteren özelleştirilebilir ekranları, akıllı bir pil yönetim sistemi, doğru bilek tabanlı kalp atış hızı izlemesi, derinlemesine hava durumu bilgileri ve kapsamlı saat navigasyon dahil olmak üzere Suunto 9 ailesinin bilinen en önemli endüstri özellikleriyle geliyor.

İnceliği, küçüklüğü ve dayanıklılığının yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çeken Suunto 9 Peak; doğadan ilham alan dört renkle ve iki farklı stille geliyor: Safir cam ve 5. sınıf titanyumdan yapılmış Granit Mavi Titanyum, Huş Beyaz Titanyumun yanı sıra safir cam ve paslanmaz çelikten yapılan simsiyah ve yosun grisi seçeneği, sunulan renk ve stil alternatifleri arasında yer alıyor.

   

Suunto 9 Peak’te yer alan yeni özellikler

* Ödüllü Suunto 9 Baro'dan %37 daha ince ve %36 daha hafif olan minimalist İskandinav tasarımı.

* Kan oksijen düzeyini, yüksek rakımlarda alışma düzeylerini belirlemek için ölçümlemesi. (Not: Suunto 9 Peak tıbbi bir cihaz değildir ve tıbbi durumları teşhis etmek veya izlemek için tasarlanmamıştır.)

* Aydınlatma koşullarına bağlı olarak otomatik arka ışık yoğunluğu ayarı.

* Daha hızlı şarj: 1 saat içinde %100 pil.

* Haftalık eğitim ölçümlerini gösteren ve yeni rutinlere ilham veren saat yüzü.

Suunto 9 Peak, şu an sadece Akasya AVM, Mall of İstanbul, İstinyepark, Watergarden ve Vadi AVM’de hizmet veren SPX mağazaları ile Metropol İstanbul AVM’de yer alan Salomon mağazasında satışa sunuluyor. 

Macera severler ayrıca, sahip oldukları Suunto akıllı saatlere ilişkin ürün kaydı, Türkçe kullanım kılavuzu, yazılım güncelleme, kordon değişimi, bakım ve tamir hizmetleri gibi satış sonrası hizmetlere www.suuntoservis.com adresi üzerinden erişebilecek.

https://www.suunto.com