Teos'ta capcanlı bir yaz


Teos Marina, 2024 yazına müzik dolu bir başlangıçla girerek Seferihisar'ın gözde bölgesi Sığacık'ta binlerce müzikseveri ağırlıyor.

Seferihisar'ın tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Sığacık beldesinde hizmet veren Teos Marina, yaz sezonuna keyif dolu konserlerle başlangıç yapıyor.
 
 
7 yıldır aralıksız olarak perşembe günleri düzenlenen ücretsiz halk konserleriyle adeta bir müzik festivaline dönüşen Teos Marina Çarşı, 20 Haziran’da Evrencan Gündüz’ü ağırlarken Teos Marina Çarşı sahnesi, 4 Temmuz’da Can Gox, 18 Temmuz’da Haluk Levent, 1 Ağustos’ta Sattas, 15 Ağustos’ta Fatma Turgut, 29 Ağustos’ta ise Sena Şener gibi sevilen sanatçıların performanslarıyla renklenecek.   
 
 
Mavinin her tonundan nasiplenmiş koyları, tertemiz havası, köklü tarihi, organik lezzetleri ve vadettiği eğlenceli yaşamla özellikle son yıllarda Türkiye’nin gözbebeği haline gelen Sığacık’ın tam kalbinde bulunan Teos Marina’da hem tekne sahipleri hem de ziyaretçiler Teos Marina Çarşı’da bulunan mis kokulu bahçelerde yürüyüş yaparak, kaliteli yeme-içme mekanlarında vakit geçirip, butiklerden alışveriş yaparak, açık hava spor alanlarında ter atıp, Spa Merkezi’nde dinlenerek yazın tadını çıkarıyor.
 
 
 
Sunduğu kaliteli hizmetler ve konumuyla hem yerli hem de yabancı misafirler için ideal bir yaşam merkezi olmaya devam eden Teos Marina, son olarak bünyesine kattığı Cups & Clouds kahve zinciriyle de keyfi artırıyor. Teos Marina Çarşı, gelenekselleşmiş konserleriyle de binlerce müzikseverin akın ettiği bir cazibe merkezi haline geliyor.
 
 
 
Tarihi Sığacık Kalesi ve Teos Antik Kenti'nin hemen yanı başında yer almasıyla dikkat çeken ve misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunmanın yanı sıra, bölgenin doğal ve tarihi değerlerine sahip çıkarak bölge ekonomisine katkı sağlayan Teos Marina; Çeşme, Kuşadası, Efes Antik Kenti gibi önemli turistik merkezlere de sadece bir saatlik mesafede bulunuyor. Marina içerisinden hareket eden hızlı ve konforlu katamaran seferleriyle Yunan adası Samos'a bir saat içinde ulaşım sağlıyor. Setur Duty Free mağazası ve açık konseptli çarşı bölümündeki çeşitli mağazalar, kafeler, restoranlar ve butiklerle Teos Marina Çarşı, zengin bir alışveriş ve yeme-içme deneyimi sunuyor. Bu yıl düzenlenecek yaz konserleriyle, feribot seferleriyle, yüzlerce tekneye ev sahipliği yapmasıyla, deniz suyu dolu havuzuyla, çarşısındaki kaliteli işletmelerle Teos Marina her zamanki gibi binlerce kişinin keyifle zaman geçirdiği cazibe merkezi olmaya devam edecek. Teos Marina’da gerçekleşecek keyifli etkinlikleri anlık olarak takip etmek için @teosmarinaofficial Instagram hesabını takip edebilirsiniz.