Yalıkavak Marina’ya dünya çapında ödül


Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından 2022 yılının ‘En İyi Süper Yat Marinası’ ödülünü aldı.

‘Dünyanın En İyi Yat Marinası’ oylamasında ödül alan Yalıkavak Marina’nın, Marina Direktörü Deniz Akaltan, yaptığı açıklamada: “Dünya yatçılık sektörünün en prestijli kurumlarından The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından 2020-2021 En İyi Uluslararası Marina ve 2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası ödüllerine layık görülen ve yine TYHA tarafından 5 Altın Çıpa ve Türkiye’nin ‘5 Altın Çıpa Platin’ (5 Gold Anchors Platinum) derecesi ile ödüllendirilen ilk marinası olarak dünya çapında kazandığımız  başarıları 2022 Yılının Süper Yat Marinası unvanı ile taçlandırdık. Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinası Yalıkavak Marina olarak her zaman bir numaralı marina olmamızı sağlayan tüm dostlarımızın bize olan bağlılıklarına ve güvenlerine minnettarız. Dünyanın en seçkin marina hizmetlerini sunmaktan gurur duyduğumuz vatanımıza ve bize oyları ile bu en yüksek takdiri sunan halkımıza gönülden şükranlarımızı sunuyoruz. 

 

Global yatçılık ve denizcilik sektörünün lideri Yalıkavak Marina tüm kriterleri en üst seviyede yerine getiren sayılı marinalardan biridir. Bu oylama, verdiğiniz hizmet kalitesinin yüksek standartlarının ve müşteri memnuniyetinin misafirleriniz tarafından da yeniden onaylandığını gösterir. Bizi bu ödüle, yaşadığımız olağanüstü uzun bir pandemik sürece rağmen marinamızı ziyaret eden misafirlerimizin verdiği oylar ve bize olan güvenleri taşıdı. Bu yüzden bizler için çok değerli ve önemli. Yaptığımız yatırımların ve gösterdiğimiz çabanın misafirlerimiz tarafından takdir edilmesi dünyanın en büyük ödülü. Misafirlerimize en iyi marina deneyimini yaşatmak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız” dedi.

www.yalikavakmarina.com.tr